Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

До уваги платників податків!

19 січня 2018 року з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. в приміщенні приймальні громадян Добропільської ОДПІ  заступник начальника – начальник                         Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Єльникова Алла Петрівна проведе особистий прийом громадян.

Попередній запис на прийом проводиться  в Центрі обслуговування платників Добропільської ОДПІ. Довідки за телефонами: (06277) 2- 88- 62 та 2- 88 -74.

Добропільська  ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/300 | Переглядів: 6Дата публікації: 09:42 04.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради