До уваги платників податків

До уваги платників податків

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗУСТРІЧІ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР!

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

ДО УВАГИ  ПЛАТНИКІВ  ПДВ:

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗУСТРІЧІ

З  ПИТАНЬ

ФУНКЦІОНУВАННЯ  СМ КОР!

Головним управлінням ДФС у Донецькій області подовжено до 29 червня 2018 року проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ  КОР).

Увага! Зустрічі проходитимуть щотижня до 29 червня 2018 року!

Зустрічі проводить заступник начальника – начальник Покровсько – Добропільського управління  ГУ ДФС у Донецькій області Єльникова Алла Петрівна.

Для платників податків, що обслуговуються Покровською ОДПІ, Добропільською ОДПІ та Мар’їнською ОДПІ зустрічі проходитимуть щочетверга з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф’єва, 113, кімната № 1 (контактний телефон (06239) 22459, 21772).

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/302 | Переглядів: 5Дата публікації: 09:51 04.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради