До уваги платників податків

До уваги платників податків

«ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ «ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР» ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ!

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ  ПДВ:

«ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

«ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР» ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ!

Тимчасова «гаряча» телефонна лінія «Функціонування СМ КОР», запроваджена Головним управлінням ДФС у Донецькій області для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР), продовжуватиме діяти до 29.06.2018.

Телефон гарячої телефонної одноканальної лінії – (097) 101-59-77.

Графік роботи «гарячої» телефонної лінії:

понеділок – четвер     з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.;

перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

п’ятниця -                    з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.,

перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

В неробочі дні «гаряча» телефонна лінія не працює.

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/303 | Переглядів: 5Дата публікації: 09:57 04.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради