До уваги платників податків

До уваги платників податків

Добропільська ОДПІ запрошує громадян до участі у кампанії декларування доходів, отриманих у 2017 році

Погоджено

Заступник  начальника - начальник

Олександрівського відділення

Добропільської ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області

_________________ В. І. Некрасова

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Добропільська ОДПІ  запрошує громадян до участі у кампанії декларування доходів, отриманих у 2017 році

Добропільська ОДПІ  звертає увагу громадян, що з 01.01.2018 року розпочалась кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або   мають

право подати декларації для отримання податкової знижки.

Нагадуємо, що наказом Міністерства фінансів України від 06 червня 2017 року № 556 форму податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції. Наказ № 556 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 липня 2017 року за № 821/30689 та набрав чинності з 31 грудня 2017 року.

Таким чином,  з 01.01.2018 року фізичні особи, які відповідно до норм Податкового кодексу зобов’язані та/або мають право подати декларацію, здійснюють свій обов’язок та/або реалізують таке право за формою декларації, що затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859 у редакції Наказу № 556 (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0821-17).

Добропільська  ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/305 | Переглядів: 3Дата публікації: 16:01 05.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради