До уваги платників податків

До уваги платників податків

Погоджено

Заступник начальника  - начальник Олександрівського відділення  Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

_________________ В.І. Некрасова

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Страхувальниками Добропільської ОДПІ сплачено 184.4 мільйона  гривень єдиного внеску

Основним джерелом наповнення Пенсійного фонду України є сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування громадянами країни. Платниками, які знаходяться на обліку в Добропільскій ОДПІ за 2017 рік сплачено 184,4 млн. грн. єдиного внеску, що більше доведеного завдання на 23,9 млн. гривень та більше аналогічного періоду минулого року на 57,2 млн.гривень.

Це, в першу чергу, свідчить про високий рівень добровільної сплати податків суб’єктами господарювання та  ефективність роботи електронних сервісів.

Висловлюємо подяку  всім громадянам та представникам бізнесу   за добровільну сплату податків та розраховуємо  на подальшу співпрацю!

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Завідувач сектору моніторингу доходів

та обліково-звітних систем                                                                                      Гупалова Н.І.

Погоджено

Заступник начальника – начальник Олександрівського відділення Добропільської ОДПІ  ГУ ДФС у Донецькій області

_________________ В.І. Некрасова

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Протягом  2017 року платники Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплатили до зведеного бюджету країни на 23,9% більше, ніж торік

В 2017 році надходження до бюджетів всіх рівнів від платників Добропільської ОДПІ збільшились на 23,9% в порівнянні з минулорічними показниками. Так, за 2017 рік до зведеного бюджету країни від платників інспекції  надійшло понад 842,7 млн. грн, що на 162,3 млн. грн перевищує кошти, отримані в  2016 році.

Більше половини від загального збору зведеного бюджету, а саме 56,9%, займають надходження до місцевого бюджету.

В той же час до Державного бюджету України бізнес Добропільщини  спрямував  363,3 млн. грн, що на 106,4 млн. грн  більше, ніж за 2016 рік. У розрізі основних платежів, які формують державний бюджет країни, Добропільською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області забезпечено надходження:

податку на доходи фізичних осіб – 98,9 млн. грн;

податку на додану вартість –  136,3 млн грн;

податку на прибуток підприємств – 53,5 млн грн;

військового збору – 15,6 млн. гривень.

Досягнення значного рівня находжень до бюджетів відбулось завдяки заходам по вдосконаленню системи адміністрування податків, розширенню спектру сервісних послуг та сумлінному відношенню платників регіону до сплати податків.

В течение  2017 года плательщики Добропольской ОГНИ ГУ в Донецкой области перечислили в сводный бюджет страны на 23,9% больше, чем в прошлом году

В 2017 году поступления в бюджеты всех уровней от плательщиков инспекции увеличились на 23,9% по сравнению с прошлогодними показателями. Так, за 2017 год в сводный бюджет страны от плательщиков области поступило 842,7 млн. грн, что на 162,3 млн. грн превышает средства, полученные за 2016 год.

Больше половины от общего сбора сводного бюджета, а именно 56,9%, занимают поступления в местный бюджет.

В то же время в Государственный бюджет Украины бизнес Донетчины направил свыше 363,3 млн. грн, что на 106,4 млн.грн  больше, чем за  2016 год. В разрезе основных платежей, которые формируют государственный бюджет страны, Добропольскою ОГНИ ГУ ГФС в Донецкой области обеспечено поступление:

налога на доходы физических лиц  –   98,9 млн. грн;

налога на добавленную стоимость  –  136,3 млн грн;

налога на прибыль предприятий – 53,5 млн грн;

военного збора – 15,6 млн гривень.

Достижение значительного уровня поступлений в бюджеты произошло благодаря мероприятиям по совершенствованию системы администрирования налогов, расширению спектра сервисных услуг и добросовестному отношению плательщиков региона к уплате налогов.

Завідувач сектору моніторингу доходів

та обліково-звітних систем                                                                Н.І. Гупалова

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/306 | Переглядів: 4Дата публікації: 14:02 05.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради