Зміни до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України

Погоджено

Заступник начальника  - начальник Олександрівського відділення  Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

_________________ В.І. Некрасова

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Зміни до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що з 01.01.2018 набрав чинності (крім окремих норм) Закон України від 07.12.2017 №2245-VIII (далі – Закон №2245) «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

Законом №2245, зокрема, тимчасово зупинено

систему ризиків з ПДВ, підвищено акцизи на тютюнові вироби та передбачено індексацію ставок екологічного податку та ренти, а також передбачено відшкодування шкоди, завданої платнику податків контролюючим органом.

Шановні платники податків!

Добропільська ОДПІ  повідомляє про проведення 25.01.2018 року семінару на тему: «Зміни до податкового законодавства. Нова форма декларації про майновий         стан. Електронні сервіси ДФС України. Правила заповнення реквізитів у платіжних документах. Процедура надання узагальнюючих податкових консультацій».

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/308 | Переглядів: 29Дата публікації: 10:13 05.01.2018

Подій не заплановано