До уваги платників податків

До уваги платників податків

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

У 2017 році  податковою міліцією Донеччини з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів більше, ніж на 69 мільйонів гривень

Одним з найважливіших напрямків роботи податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області є очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції. Протягом минулого року проведення належних заходів за вказаним напрямком здійснювалось в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2017».

Так, за дванадцять місяців 2017 року в рамках операції вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму понад 69,3 млн грн, з них:

алкогольних напоїв - на суму 33,3 млн грн;

спирту - на 4,3 млн грн;

тютюнових виробів - на 15,5 млн грн;

тютюну - на 7,3 млн грн;

пально-мастильних матеріалів - на 4,2 млн грн;

скрапленого газу - на 0,6 млн грн;

12 одиниць автомобільного транспорту - на 4,2 млн гривень.

Крім того, у 2017 році було викрито та припинено незаконну діяльність 5-ти підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, 1-го підпільного виробництва тютюну та 1-го підпільного виробництва пально-мастильних матеріалів.

Всього в рамках операції «Акциз-2017» до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 14 кримінальних проваджень, за якими вилучено підакцизних товарів на суму близько 47,5 млн гривень.

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що протидія потраплянню в обіг різного роду тіньової фальсифікованої продукції не лише запобігає бюджетним втратам, але й упереджує імовірну шкоду, яку може нанести життю та здоров’ю громадян в першу чергу вживання сурогатних алкогольних напоїв.

В 2017 году  налоговой милицией Донетчины из незаконного оборота изъято подакцизных товаров больше, чем на 69 миллионов гривен

Одним из важнейших направлений работы налоговой милиции Главного управления ГФС в Донецкой области является очистка рынка подакцизных товаров от фальсификата и незаконно ввезенной на территорию Украины подакцизной продукции. В течение прошлого года проведения соответствующих мероприятий по указанным направлениям осуществлялось в рамках общегосударственной операции "Акциз-2017".

Так, за двенадцать месяцев 2017 года в рамках операции изъято из незаконного оборота подакцизных товаров на общую сумму свыше 69,3 млн грн, из них:

алкогольных напитков - на сумму 33,3 млн грн;

спирта - на 4,3 млн грн;

табачных изделий - на 15,5 млн грн;

табака - на 7,3 млн грн;

горюче-смазочных материалов - на 4,2 млн грн;

сжиженного газа - на 0,6 млн грн;

12 единиц автомобильного транспорта - на 4,2 млн гривен.

Кроме того, в 2017 году была разоблачена и прекращена незаконная деятельность 5-ти подпольных производств фальсифицированных алкогольных напитков, 1-го подпольного производства табака и 1-го подпольного производства горюче-смазочных материалов.

Всего в рамках операции "Акциз-2017" в Единый реестр досудебных расследований внесено 14 уголовных производств, по которым изъято подакцизных товаров на сумму около 47,5 млн гривен.

Главное управление ГФС в Донецкой области обращает внимание, что противодействие попаданию в обращение разного рода теневой фальсифицированной продукции не только предотвращает бюджетные потери, но и предубеждает вероятный вред, который может нанести жизни и здоровью граждан в первую очередь употребление суррогатных алкогольных напитков.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/309 | Переглядів: 4Дата публікації: 15:15 05.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради