Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
До уваги платників податків
До уваги платників податків

Поділитися новиною:

До уваги платників податків

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

У 2017 році  податковою міліцією Донеччини з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів більше, ніж на 69 мільйонів гривень

 

Одним з найважливіших напрямків роботи податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області є очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції. Протягом минулого року проведення належних заходів за вказаним напрямком здійснювалось в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2017».

Так, за дванадцять місяців 2017 року в рамках операції вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму понад 69,3 млн грн, з них:

алкогольних напоїв - на суму 33,3 млн грн;

спирту - на 4,3 млн грн;

тютюнових виробів - на 15,5 млн грн;

тютюну - на 7,3 млн грн;

пально-мастильних матеріалів - на 4,2 млн грн;

скрапленого газу - на 0,6 млн грн;

12 одиниць автомобільного транспорту - на 4,2 млн гривень.

Крім того, у 2017 році було викрито та припинено незаконну діяльність 5-ти підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, 1-го підпільного виробництва тютюну та 1-го підпільного виробництва пально-мастильних матеріалів.

Всього в рамках операції «Акциз-2017» до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 14 кримінальних проваджень, за якими вилучено підакцизних товарів на суму близько 47,5 млн гривень.

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що протидія потраплянню в обіг різного роду тіньової фальсифікованої продукції не лише запобігає бюджетним втратам, але й упереджує імовірну шкоду, яку може нанести життю та здоров’ю громадян в першу чергу вживання сурогатних алкогольних напоїв.

 

В 2017 году  налоговой милицией Донетчины из незаконного оборота изъято подакцизных товаров больше, чем на 69 миллионов гривен

 

Одним из важнейших направлений работы налоговой милиции Главного управления ГФС в Донецкой области является очистка рынка подакцизных товаров от фальсификата и незаконно ввезенной на территорию Украины подакцизной продукции. В течение прошлого года проведения соответствующих мероприятий по указанным направлениям осуществлялось в рамках общегосударственной операции "Акциз-2017".

Так, за двенадцать месяцев 2017 года в рамках операции изъято из незаконного оборота подакцизных товаров на общую сумму свыше 69,3 млн грн, из них:

алкогольных напитков - на сумму 33,3 млн грн;

спирта - на 4,3 млн грн;

табачных изделий - на 15,5 млн грн;

табака - на 7,3 млн грн;

горюче-смазочных материалов - на 4,2 млн грн;

сжиженного газа - на 0,6 млн грн;

12 единиц автомобильного транспорта - на 4,2 млн гривен.

Кроме того, в 2017 году была разоблачена и прекращена незаконная деятельность 5-ти подпольных производств фальсифицированных алкогольных напитков, 1-го подпольного производства табака и 1-го подпольного производства горюче-смазочных материалов.

Всего в рамках операции "Акциз-2017" в Единый реестр досудебных расследований внесено 14 уголовных производств, по которым изъято подакцизных товаров на сумму около 47,5 млн гривен.

Главное управление ГФС в Донецкой области обращает внимание, что противодействие попаданию в обращение разного рода теневой фальсифицированной продукции не только предотвращает бюджетные потери, но и предубеждает вероятный вред, который может нанести жизни и здоровью граждан в первую очередь употребление суррогатных алкогольных напитков.

 

 

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/309 | Переглядів: 4Дата публікації: 15:15 05.01.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

6. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Борковському І.Б. (14115070300:00:035:0001) Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

7. Про надання в оренду транспортний засіб (трактор колісний та причеп)
комунальному підприємству ”Білицький міський парк культури та відпочинку”
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля гуртожитку)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Палацу спорту)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Будинку культури)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля клубу)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкомуРізне.

Організатор:Білицька міська рада Час проведення:26.01.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідань (1 поверх) будівлі Виконавчого комітету Білицької міської ради

Докладніше
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих