"Зима прийшла і праздничків привела»
\"Зима прийшла і праздничків привела»

"Зима прийшла і праздничків привела»

Білицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Добропільської міської ради новорічні та різдвяні свята були яскравими та веселими.

В народі говорять «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку майже щодня – свято. Кульмінаційним моментом зимового періоду вважаються Різдвяні святці, які поєднують Різдво (7 січня), Новий рік — Свято Василя (14 січня), Водохреща (19 січня). Зимові свята супроводжуються обрядовими піснями (колядками, щедрівками), побажаннями, частуваннями, театральними іграми та розвагами. Особливо подобаються такі розваги дітям.

В  Білицькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8  Добропільської міської ради  новорічні та різдвяні свята   були яскравими та  веселими. Учні зустрілися з казковими героями, прийняли участь у розвагах, одержали подарунки.

Цікавим та пізнавальним  був   конкурс шкільної колядки-щедрівки за участю учасників АТО «Стара колядка на новий лад», у якому прийняли участь  колядники  5-7 класів. Члени журі, у складі якого був учасник АТО Костюк Андрій Вікторович, відзначили уміле поєднання національних звичаїв та  ігрове, креативне    ставлення до традицій.  Наш  гість залюбки прийняв участь  у дійствах у якості Діда Мороза    та у різдвяному  частуванні!

Альбом: "Зима прийшла і празничків привела» Альбом: "Зима прийшла і празничків привела» Альбом: "Зима прийшла і празничків привела» Альбом: "Зима прийшла і празничків привела» Альбом: "Зима прийшла і празничків привела» Альбом: "Зима прийшла і празничків привела»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/311 | Переглядів: 8Дата публікації: 13:05 09.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради