Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко»

Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко»

10 січня 2018 року в дитячому садку пройшов шахово-шашковий турнір

10 січня 2018 року в дитячому садку пройшов шахово-шашковий турнір , в якому брали участь діти старшої групи.(Вихователь Жукотська Л.Б.)

Метою цього заходу було виявлення вихованців, які вміють добре грати в шашки і шахи   прищепити інтерес до цих ігор, розвиває логіку, увагу, мислення дитини.

Завдяки іграм в шашки і шахи діти вчаться бути терплячими, усидчивыми, наполегливими в досягненні поставленої мети, виробляють у собі працездатність, вміння вирішувати логічні задачі в умовах дефіциту часу, тренують пам'ять, вчаться самодисципліні, що в кінцевому підсумку допоможе нашим випускникам бути успішними в шкільному навчанні.

Господинею турніру була Шахові Королеви(вихователі Лиходієвська Я.В. та Петрова К.В.). Вони запропонували дітям взяти участь в турнірі.

Турнір проходив в атмосфері урочистості, значущості гри.  Кожна партія унікальна, і результат результату гри, залежав від навичок суперників. Малята з великою відповідальністю і з неприхованим інтересом поставилися до участі в змаганнях.

Під час нагородження дошкільнята не приховували радісних емоцій, що переповнюють їх почуттів.

Шашки і шахи – це і наука, і спорт, і мистецтво в одній грі, що доставляє багато радості і задоволення!

Переможці отримали в нагороду оплески від вдячних вболівальників.  Всім учасникам були вручені грамоти та солодкі  призи.

На шашковому та шаховому полі розгорнулися зовсім не дитячі баталії: малята з дорослою серйозністю обмірковували кожен свій хід, намагалися перемогти своїх суперників.

Зустріч пройшла в радісній обстановці і закінчилася урочистим нагородженням. Турнір став не тільки інтелектуальним змаганням, але і справжнім святом дружби і спілкування

Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/312 | Переглядів: 6Дата публікації: 13:38 10.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради