Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко»
Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко»

Поділитися новиною:

Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко»

10 січня 2018 року в дитячому садку пройшов шахово-шашковий турнір

10 січня 2018 року в дитячому садку пройшов шахово-шашковий турнір , в якому брали участь діти старшої групи.(Вихователь Жукотська Л.Б.)

    Метою цього заходу було виявлення вихованців, які вміють добре грати в шашки і шахи   прищепити інтерес до цих ігор, розвиває логіку, увагу, мислення дитини.

    Завдяки іграм в шашки і шахи діти вчаться бути терплячими, усидчивыми, наполегливими в досягненні поставленої мети, виробляють у собі працездатність, вміння вирішувати логічні задачі в умовах дефіциту часу, тренують пам'ять, вчаться самодисципліні, що в кінцевому підсумку допоможе нашим випускникам бути успішними в шкільному навчанні.

   Господинею турніру була Шахові Королеви(вихователі Лиходієвська Я.В. та Петрова К.В.). Вони запропонували дітям взяти участь в турнірі.

   Турнір проходив в атмосфері урочистості, значущості гри.  Кожна партія унікальна, і результат результату гри, залежав від навичок суперників. Малята з великою відповідальністю і з неприхованим інтересом поставилися до участі в змаганнях.

    Під час нагородження дошкільнята не приховували радісних емоцій, що переповнюють їх почуттів.

   Шашки і шахи – це і наука, і спорт, і мистецтво в одній грі, що доставляє багато радості і задоволення!

      Переможці отримали в нагороду оплески від вдячних вболівальників.  Всім учасникам були вручені грамоти та солодкі  призи.

   На шашковому та шаховому полі розгорнулися зовсім не дитячі баталії: малята з дорослою серйозністю обмірковували кожен свій хід, намагалися перемогти своїх суперників.

   Зустріч пройшла в радісній обстановці і закінчилася урочистим нагородженням. Турнір став не тільки інтелектуальним змаганням, але і справжнім святом дружби і спілкування

Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» Альбом: Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/312 | Переглядів: 6Дата публікації: 13:38 10.01.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

6. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Борковському І.Б. (14115070300:00:035:0001) Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

7. Про надання в оренду транспортний засіб (трактор колісний та причеп)
комунальному підприємству ”Білицький міський парк культури та відпочинку”
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля гуртожитку)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Палацу спорту)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Будинку культури)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля клубу)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкомуРізне.

Організатор:Білицька міська рада Час проведення:26.01.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідань (1 поверх) будівлі Виконавчого комітету Білицької міської ради

Докладніше
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих