шаховий турнір «Совенятко» у ДНЗ "Малятко"
шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ \"Малятко\"

шаховий турнір «Совенятко» у ДНЗ "Малятко"

Серед інтелектуальних ігор шахам належить одне з провідних місць...

Серед інтелектуальних ігор шахам належить одне з провідних  місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості.

Завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення. Гру в шахи можна обрати і як спосіб домашнього дозвілля або хобі для всієї родини, і в дитячому садку вона знаходить гідне місце.

Серед вихованців дошкільного  навчального закладу   №15 «Малятко» 10 січня 2018 року відбувся шаховий турнір «Совенятко» . В турнірі взяли участь вихованці  старшої групи «Веселка», вихователь Нестєрова Наталля Михайлівна, змінний вихователь Костєва Марія Іванівна.

Основними завданнями заходу було закріпити знання дітей про шахи, сприяти розвитку навичок гри, розвивати ініціативу, самоконтроль, формувати доброзичливе ставлення до супротивника.

Змагання проходили в декілька етапів. Як уже стало традицією, діти грали як традиційними шахами, так і не традиційними. На шахових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Турнір пройшов  в радісній атмосфері разом із Марійкою та Ведмедем , і закінчився урочистим нагородженням.

Велика дорога розпочинається з першого кроку. І, хто знає, може так статися, що сьогоднішні маленькі гравці завтра стануть чемпіонами країни!

Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко" Альбом: шаховий турнір «Совенятко» у  ДНЗ "Малятко"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/313 | Переглядів: 7Дата публікації: 13:14 11.01.2018

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради