До уваги громадян

До уваги громадян

Шановні мешканці громади!

У Вас є можливість отримувати об’єктивну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, актуальних проблем політичного, громадського, соціального та культурного життя Великого Добропілля, передплативши газету “Новий шлях”.

Для пенсіонерів, громадян пільгової категорії вартість за 1 місяць становить 12, 71 грн, 152,52 грн- за рік

Для інших громадян — 14,58 грн за місяць, 174, 96 грн за рік.

Для підприємств та організацій — 19,58 грн за місяць, 234,96 грн за рік.

Газета “Новий шлях” це можливість отримання та поширення інформації серед громадськості.

“Новий шлях” виходить раз на тиждень щочетверга. Передплатити газету можна у Поштовому відділенні та за адресою м.Добропілля, вул Фрунзе, 19, кожного місяця до 25 числа.

Не втрачайте можливість бути обізнаними.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/314 | Переглядів: 14Дата публікації: 09:50 22.01.2018