ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ! СЕМІНАР!!
ДО УВАГИ  ПЛАТНИКІВ!
СЕМІНАР!!

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ! СЕМІНАР!!

Добропільська ОДПІ повідомляє, що 25 січня 2018 року о 10 год. 00 хв. в актовому залі Добропільської міської ради (перший поверх) за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева 83 відбудеться семінар

Погоджено

В.о. начальника

Добропільської  ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області

_________________ І.В. Якунін

«____» ____________ 2017 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

ДО УВАГИ  ПЛАТНИКІВ!

СЕМІНАР!!

Добропільська ОДПІ повідомляє, що 25 січня 2018 року о 10 год. 00 хв. в актовому залі  Добропільської міської ради (перший поверх) за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева 83 відбудеться семінар, за участю фахівців ГУ ДФС у Донецькій області, на тему: «Актуальні питання в оподаткуванні суб'єктів господарювання юридичних осіб рентними платежами та екологічним податком. Особливості надання квартальної звітності. Зміни 2018 року у Податковому законодавстві та ЄСВ ».

Довідки за тел.: (06277) 2-88-74.

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Головний державний інспектор

відділу з надання адміністративних послуг

платникам податків і зборів з фізичних осіб