«Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка"
«Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ \"Берізка\"

«Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка"

В дошкільному навчальному закладі № 16 «Берізка» с.м.т.Водянське пройшла розвага «Завітала в гості Зимонька Зима». На початку свята діти дізналися про обряди і традиції наших предків,як святкувати Щедрий вечір. Свято було цікаве й доступне за сюжетом, насичене піснями й таночками, що діти підготували до Нового року.

Альбом: «Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка" Альбом: «Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка" Альбом: «Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка" Альбом: «Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка" Альбом: «Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка" Альбом: «Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка" Альбом: «Завітала в гості Зимонька Зима» у ДНЗ "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/316 | Переглядів: 12Дата публікації: 10:09 18.01.2018