Браво «розумникам» «Дзвіночка»!

В дитячому садочку «Дзвіночок» відбувся традиційний конкурс «Розумники і розумниці»

Сьогодні, 18.01.2018р., в дитячому садочку «Дзвіночок»  відбувся традиційний конкурс «Розумники і розумниці» серед найрозумніших малят старшої групи, мета якого – викликати інтерес до інтелектуальної діяльності, проявляти наполегливість, цілеспрямованість, сприяти розвитку логічного мислення, а головне – подарувати дітям радість і задоволення від ігор розвиваючої спрямованості.

Завдання,які пропонував Професор Точних Наук (Мосейчук К.М.)  відверто  кажучи, були нелегкі для дошкільників. Тому де-які дітлахи затруднялись в їх вирішенні та дуже переживали з цього приводу. Але добра Фея (Моденко Г.С.) своєю «чарівною» паличкою підтримувала усіх «розумників» мудрими настановами . Тому кожен намагався стати переможцем,  заповзято працюючи над завданнями. Незнайко

(Воротиленко Д.В.), який прилетів на різнокольорових кульках, дуже був задоволений гарними знаннями та кмітливості дошкільників.

Складно було і журі підрахувати бали «розумникам». Та все - таки першим в усіх турах завжди був Сімінченко Сергій, який і посів І місце. Не набагато від нього відставав  і Яричевський Назар (ІІ місце). Виважено та грамотно відповідав Єгор Захарченко (ІІІ місце). Активність та творчість проявила Андрєєва Аліса.  Наприкінці Незнайко пригостив учасників  солодкими призами. А переможці отримали дипломи та медалі.

Браво «розумникам» «Дзвіночка»!

Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»! Альбом: Браво «розумникам» «Дзвіночка»!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/317 | Переглядів: 35Дата публікації: 10:31 19.01.2018

Подій не заплановано