Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка"
Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ \"Берізка\"

Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка"

18 січня 2018р. в ДНЗ №16 «Берізка» відбувся конкурс юних ерудитів

18 січня 2018р.  в ДНЗ №16 «Берізка» відбувся конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці». Участь приймали вихованці старшого дошкільного віку різновікової групи двох команд: «Всевмійки» та «Всезнайки». Учасники підготували девіз. В ході конкурсу всі активно приймали участь у завданнях, допомагали  один одному. Журі  оцінювали відповіді і фіксували на таблиці. Наприкінці  конкурсу  були  підведені підсумки та пройшла церемонія нагородження  команд.

Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка" Альбом: Конкурс юних ерудитів «Розумники й розумниці» у ДНЗ "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/318 | Переглядів: 45Дата публікації: 10:42 22.01.2018

Подій не заплановано