15 березня на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».

15 березня  на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». У практичній частині засідання цікавою та змістовною була доповідь з досвіду роботи по  темі «Організація системи роботи щодо соціального становлення дитини через трудову діяльність»  вихователя ДНЗ №13 «Світлячок» Жукотська Л.Б.. До уваги присутніх була підготовлена презентація  казок для фланелеграфа і режисерська  гра – своїми руками  « Хокейная команда ».
Майстер - клас показала вихователь ДНЗ №13 «Світлячок» Конякина К.О. по темі
«Соціальне становлення  дитини ранього віку через використання театралізації». Майстер-клас пройшов весело та цікаво, всі присутні  отримали величезне задоволення від ігор та театрізованих вправ. Що це не пусті слова, Ви зрозумієте лише поглянувши на фотографії заходу.
Підсумовуючи роботу методичного об’єднання вихователів груп раннього віку за 2015-2016 навчальний рік, методист відділу освіти Героєва В.І. зазначила, що діяльність методоб’єднання  сприяла удосконаленню фахової майстерності вихователів, підвищенню результативності їх педагогічної діяльності, поповнила скарбничку професійних знань та вмінь педагогів.

Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/32 | Переглядів: 149Дата публікації: 09:39 16.03.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!