15 березня на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».

15 березня  на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». У практичній частині засідання цікавою та змістовною була доповідь з досвіду роботи по  темі «Організація системи роботи щодо соціального становлення дитини через трудову діяльність»  вихователя ДНЗ №13 «Світлячок» Жукотська Л.Б.. До уваги присутніх була підготовлена презентація  казок для фланелеграфа і режисерська  гра – своїми руками  « Хокейная команда ».
Майстер - клас показала вихователь ДНЗ №13 «Світлячок» Конякина К.О. по темі
«Соціальне становлення  дитини ранього віку через використання театралізації». Майстер-клас пройшов весело та цікаво, всі присутні  отримали величезне задоволення від ігор та театрізованих вправ. Що це не пусті слова, Ви зрозумієте лише поглянувши на фотографії заходу.
Підсумовуючи роботу методичного об’єднання вихователів груп раннього віку за 2015-2016 навчальний рік, методист відділу освіти Героєва В.І. зазначила, що діяльність методоб’єднання  сприяла удосконаленню фахової майстерності вихователів, підвищенню результативності їх педагогічної діяльності, поповнила скарбничку професійних знань та вмінь педагогів.

Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/32 | Переглядів: 171Дата публікації: 09:39 16.03.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)