15 березня на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».

15 березня  на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». У практичній частині засідання цікавою та змістовною була доповідь з досвіду роботи по  темі «Організація системи роботи щодо соціального становлення дитини через трудову діяльність»  вихователя ДНЗ №13 «Світлячок» Жукотська Л.Б.. До уваги присутніх була підготовлена презентація  казок для фланелеграфа і режисерська  гра – своїми руками  « Хокейная команда ».
Майстер - клас показала вихователь ДНЗ №13 «Світлячок» Конякина К.О. по темі
«Соціальне становлення  дитини ранього віку через використання театралізації». Майстер-клас пройшов весело та цікаво, всі присутні  отримали величезне задоволення від ігор та театрізованих вправ. Що це не пусті слова, Ви зрозумієте лише поглянувши на фотографії заходу.
Підсумовуючи роботу методичного об’єднання вихователів груп раннього віку за 2015-2016 навчальний рік, методист відділу освіти Героєва В.І. зазначила, що діяльність методоб’єднання  сприяла удосконаленню фахової майстерності вихователів, підвищенню результативності їх педагогічної діяльності, поповнила скарбничку професійних знань та вмінь педагогів.

Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/32 | Переглядів: 208Дата публікації: 09:39 16.03.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!