15 березня на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».

15 березня  на базі Добропільського відділу освіти було проведено заключне засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». У практичній частині засідання цікавою та змістовною була доповідь з досвіду роботи по  темі «Організація системи роботи щодо соціального становлення дитини через трудову діяльність»  вихователя ДНЗ №13 «Світлячок» Жукотська Л.Б.. До уваги присутніх була підготовлена презентація  казок для фланелеграфа і режисерська  гра – своїми руками  « Хокейная команда ».
Майстер - клас показала вихователь ДНЗ №13 «Світлячок» Конякина К.О. по темі
«Соціальне становлення  дитини ранього віку через використання театралізації». Майстер-клас пройшов весело та цікаво, всі присутні  отримали величезне задоволення від ігор та театрізованих вправ. Що це не пусті слова, Ви зрозумієте лише поглянувши на фотографії заходу.
Підсумовуючи роботу методичного об’єднання вихователів груп раннього віку за 2015-2016 навчальний рік, методист відділу освіти Героєва В.І. зазначила, що діяльність методоб’єднання  сприяла удосконаленню фахової майстерності вихователів, підвищенню результативності їх педагогічної діяльності, поповнила скарбничку професійних знань та вмінь педагогів.

Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку». Альбом: Засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку  м. Добропілля за темою «Вплив дорослого на соціальне становлення особистості дитини раннього віку».
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/32 | Переглядів: 182Дата публікації: 09:39 16.03.2016

Подій не заплановано