О Г О Л О Ш Е Н Н Я ! ! !

О Г О Л О Ш Е Н Н Я ! ! !

Оголошення про проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

ОГОЛОШЕННЯ

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання розпорядження Білицького міського голови від 02.02.2018 № 18р «Про проведення громадських слухань з питань добровільного об’єднання територіальних громад»,

Білицька міська рада повідомляє про проведення громадських слухань, що відбудуться 07 лютого 2018 року  о 12-30 год. в БК ім.Т.Г.Шевченко за адресою м. Білицьке, вул. Миру, 34.

Для обговорення виноситься питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади міста Білицьке з адміністративним центром в місті Добропілля.

На громадські слухання запрошуються депутати Білицької міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадських організацій, місцевих засобів інформації, керівники комунальних установ та підприємств, та жителі м. Білицьке.

ОГОЛОШЕННЯ

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання розпорядження Білицького міського голови від 02.02.2018 № 19р «Про проведення громадських слухань з питань добровільного об’єднання територіальних громад»,

Білицька міська рада повідомляє про проведення громадських слухань, що відбудуться 07 лютого 2018 року   об 14-00 год. в приміщенні клубу ім. С.М.Кірова за адресою смт Водянське, вул. Шкільна, 24.

На громадські слухання запрошуються депутати Білицької міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадських організацій, місцевих засобів інформації, керівники комунальних установ та підприємств, та жителі селища Водянське.
  Для реєстрації учасників громадських слухань, прохання мати з собою паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/322 | Переглядів: 18Дата публікації: 15:36 02.02.2018