Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок"
Масляна у дитячому садку № 13 \"Світлячок\"

Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок"

В дитячому садку №13" Світлячок", пройшла Масляна, діти прощалися з Зимою і зустрічали Весну.

Сьогодні, 16 лютого, в нашому дитячому садку №13" Світлячок", пройшла Масляна, діти прощалися з Зимою і зустрічали Весну. Свято розпочалось о 15.30 на ігровому майданчику. Було присутньо 60 дітей та їх батьків.
Всі діти з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього, вчили вірші, частівки і пісні. Педагогічний .колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.
Свято розпочалося з проводів зими. Зиму проводжали Скоморох Ванька та Маруся, з Бабою Ягою, з піснями і хороводами, які підготували і виконали дітлахи всіх груп. Весна зустріла дітей загадками, іграми й танцями, під звуки української народної музики влаштували для дітей всіх груп змагання між собою і грали з дітворою в рухливі ігри В кінці свята відбулося символічне спалювання солом'яного опудала Зими, при цьому діти хороводили і все примовляли: «Масляна, прощай! На той рік знову приїжджай!" Велика подяка батькам за чудову допомогу в організаії свята!

Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок" Альбом: Масляна у дитячому садку № 13 "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/326 | Переглядів: 36Дата публікації: 08:57 19.02.2018

23.05.2018
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Дня останнього шкільного дзвоника, шкільного випускного балу у 2018 році
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справам, Дворецька С.М. -директор КП”БМПКтаВ”
2. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Міжнародного Дня захисту дитини у 2018 році
Доповідає : Дворецька С М.-директор КП “БМПКтаВ”
3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року
Доповідає : Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому.
4. Про роботу комунального підприємства “Добро”, котельні якого забезпечують постачання тепла житловому фонду та окремим об'єктам соціальної сфери в м.Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Капінос Ю.В. - начальник дільниці
5. Про результати господарської діяльності ПП «БРЕС Надія»
Доповідає : Симоненко Л.В. - директор ПП “БРЕС “Надія”
5. Про створення складу та Положення Координаційної ради з питань діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в місті Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
6. Про затвердження видів робіт та переліку об’єктів на яких будуть працювати порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт
Доповопідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
7. Житлові питання
Доповідає : Євстюніч Н.В. - спеціаліст виконкому
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:23.05.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!