ПОВІДОМЛЕННЯ!

ПОВІДОМЛЕННЯ!

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування та експлуатації громадської будівлі станції юних техніків , розташованої за адресою: м.Білицьке, вул. Вознесенського,17 »

Мета, склад та зміст детального плану території.
Проект детального плану території розроблений з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.
Основні техніко-економічні показники:
Для обслуговування та експлуатації громадської будівлі станції юних техніків  потребується земельне відведення загальною площею 0,1992 га,
Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.
Детальний план розроблений на підставі рішення Білицької міської  ради від 09.02.2018 № 7/ 35-18 «Про надання дозволу на розробку детального плану  за адресою: м.Білицьке, вул. Вознесенського,17»
Замовником    розроблення    проекту    є    Білицька міська рада.
Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 02.03.2017 серія АА № 003718.

Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 22.02.2018 по 22.03.2018 в  адмінбудівлі  виконкому Білицької міської ради,     за     адресою    м.     Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, а також на офіційному веб-сайті Білицької міської ради (http://belickoe-rada.gov.ua/ в рубріці
«Новини»).
Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: заступник Добропільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Бражніков Євген Олегович (м.Добропілля, вул. Першотравнева, 83, )

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 22.02.2018 по 22.03.2018 у письмовому вигляді за адресою: м. Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, тел.6-23-05). за особистим підписом із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Заступник міського голови                                  Є.О.Бражніков

Приєднані документи:

Пояснювальна записка 1 2 3 4
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/327 | Переглядів: 35Дата публікації: 16:22 22.02.2018

23.05.2018
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Дня останнього шкільного дзвоника, шкільного випускного балу у 2018 році
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справам, Дворецька С.М. -директор КП”БМПКтаВ”
2. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Міжнародного Дня захисту дитини у 2018 році
Доповідає : Дворецька С М.-директор КП “БМПКтаВ”
3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року
Доповідає : Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому.
4. Про роботу комунального підприємства “Добро”, котельні якого забезпечують постачання тепла житловому фонду та окремим об'єктам соціальної сфери в м.Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Капінос Ю.В. - начальник дільниці
5. Про результати господарської діяльності ПП «БРЕС Надія»
Доповідає : Симоненко Л.В. - директор ПП “БРЕС “Надія”
5. Про створення складу та Положення Координаційної ради з питань діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в місті Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
6. Про затвердження видів робіт та переліку об’єктів на яких будуть працювати порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт
Доповопідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
7. Житлові питання
Доповідає : Євстюніч Н.В. - спеціаліст виконкому
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:23.05.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!