Весна іде – свято несе!

Весна іде – свято несе!

Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад №15 «Малятко» Білицької міської ради міста Добропілля завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли 07 березня 2018року.

Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все  пре­красне.    З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад №15 «Малятко» Білицької міської ради міста Добропілля  завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли 07 березня 2018року.

Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Батьки пошили для дітей сценічні костюми  відповідно до ролей дітей, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю.

Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики  зізналися в теплих почуттях усім жінкам. А танго з матусями не залишило байдужим нікого!

Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробити мамам , дійшли до висновку, що найкращим подарунком для любих мам будуть їхня любов та палаючі серця.

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –  подарунки від дітей зроблені власними руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе! Альбом: Весна іде – свято несе!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/330 | Переглядів: 43Дата публікації: 11:40 12.03.2018

Подій не заплановано