До уваги платників податків!

До уваги платників податків!

Репетиторство – дохід, який підлягає обов’язковому декларуванню

Погоджено

Заступник  начальника – начальник Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області

_______________ А.П. Єльникова

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Репетиторство – дохід, який підлягає обов’язковому декларуванню

12 березня 2018 року заступник начальника – начальник Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Єльникова зустрілась з керівниками та представниками відділів освіти Добропільської міської ради та Добропільської РДА з питання залучення до декларування педагогів, які протягом 2017 року мали доходи від надання репетиторських послуг. Зустріч проходила у форматі «круглого» столу. В зустрічі взяли участь в.о. начальника Добропільської ОДПІ Іван Якунін, начальник Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Безверхня, запрошена редактор газети «Новий шлях»                                Наталя Красноплахова.

В своїй промові Алла Петрівна відмітила, що проведення якісної кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році – одне з найважливіших напрямків роботи фіскальної служби, якому приділяється  значна увага. Керівник наголосила, що основним податком, завдяки якому наповнюються бюджети громад є податок на доходи фізичних осіб та порадила не зволікати з декларуванням минулорічних доходів від репетиторства.

Іван Якунін звернув увагу, що працівники ЦОП Добропільської ОДПІ завжди готові надати консультаційні та інформаційні послуги з питання заповнення громадянами декларацій та запросив педагогів прийняти участь у декларуванні.

Алла Безверхня попередила про відповідальність за неподання податкової декларації.

Наприкінці зустрічі Алла Єльникова наголосила, що декларування доходів громадян – конституційний обов’язок кожного українця.

Начальник Добропільського відділу

адміністрування податків і зборів з фізичних осіб

Покровсько-Добропільського управління

ГУ ДФС у Донецькій області                                                              А.С. Безверхня