Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
До уваги платників податків!
До уваги платників податків!

Поділитися новиною:

До уваги платників податків!

Важлива інформація...

                                                                           

Погоджено

 

Начальник Добропільської ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області

 

_________________ А.П. Єльникова

 

«____» ____________ 2017 року

 

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

 

Орендар – фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання: декларування доходів від здачі квартири в оренду

Добропільський відділ адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує,  що відповідно до                           п.п.170.1.5 п.170.1 ст.170 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), якщо орендар – фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку на доходи фізичних осіб – орендодавець.

При цьому, такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету в строки, встановлені ПКУ для квартального звітного (податкового) періоду, а саме: протягом 40 календарних днів після останнього дня такого звітного (податкового) кварталу. Сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація).

Отже, податкову декларацію потрібно подавати один раз за результатами звітного 2017 року до 01.05.2018.

Начальник Добропільського відділу

адміністрування податків і зборів

з фізичних осіб                                                                                        А.С. Безверхня

 

 

 

 

Погоджено

Заступник  начальника – начальник Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області

 

_______________ А.П. Єльникова

«____» ____________ 2018 року

 

 

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Податок на нерухомість у 2018 році.

Особливості нарахування.

 

У 2018 році податок на нерухомість нараховуватиметься фізичним особам - власникам об’єктів нерухомості за звітний 2017 рік.

Так, підпунктом 266.5.1 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) передбачено, що ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 м.кв. бази оподаткування.

Мінімальна заробітна плата на 01.01.2017р. визначена у розмірі 3 200,00грн. Отже, граничний розмір ставок, передбачений для розрахунку податку в 2018р. за звітний 2017р., не повинен перевищувати 1,5 %, або 48,00 грн. за 1 м. кв. бази оподаткування.

Податкові повідомлення-рішення про сплату сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 статті 266 ПКУ, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Звертаємо увагу, що підпунктом 266.4.1. п.266.4 ст.266 ПКУ визначено, що база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Також, сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями) (п.п.266.4.2 п.266.4 ст.266 ПКУ).

Водночас, п.п.266.4.3 п.266.4 ст.266 ПКУ встановлено, що пільги з податку, передбачені підпунктами 266.4.1 та 266.4.2 п.266.4 ст.266 ПКУ, для фізичних осіб не застосовуються до об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

 

 

 

Начальник

Добропільського відділу адміністрування

податків і зборів з фізичних осіб

Покровсько-Добропільського управління

ГУ ДФС у Донецькій області                                                              А.С. Безверхня

 

 

Погоджено

Заступник  начальника – начальник Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області

 

_______________ А.П. Єльникова

«____» ____________ 2018 року

 

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

 

На заслуховуванні про легалізацію трудових відносин

 

Заступником начальника – начальником Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Аллою Петрівною було проведено заслуховування керівників 3 суб’єктів господарювання юридичних осіб та 8 фізичних осіб-підприємців, які за підсумками 2017 року мали значний обсяг виконаних робіт без найманих працівників або з їх незначною кількістю.

Фахівці Добропільських відділів податків і зборів з юридичних осіб та адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області попередили платників про необхідність дотримання вимог податкового, господарського та трудового законодавства, офіційного оформлення трудових відносинз найманими працівниками, проведення звірки з окремих податків і зборів.

Вкотре наголосили на важливості вибору вірних кодів ВЕД, які відповідають фактичній діяльності суб’єкта господарства.

 

Головний державний ревізор-інспектор

Добропільського відділу адміністрування

податків і зборів з фізичних осіб

Покровсько-Добропільського управління

ГУ ДФС у Донецькій області                                                                Т.В.Заварзіна

 

Погоджено

Безверхня

                                                                            

Погоджено

 

В.о. начальника  Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

_________________ І.В. Якунін

 

«____» ____________ 2018 року

    

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

 

 

Страхувальниками Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплачено 38.0 мільйона  гривень єдиного внеску

 

 

Основним джерелом наповнення Пенсійного фонду України є сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування громадянами країни. Платниками, які знаходяться на обліку в Добропільскій ОДПІ за два місяця 2018 року сплачено 38,0 млн. грн. єдиного внеску, що більше доведеного завдання на 8,2 млн. гривень та більше аналогічного періоду минулого року на 10,4 млн.гривень.

        Це, в першу чергу, свідчить про високий рівень добровільної сплати податків суб’єктами господарювання та  ефективність роботи електронних сервісів.

        Тільки за лютий 2018 року до бюджету надійшло 19,1 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

        Висловлюємо подяку  всім громадянам та представникам бізнесу   за добровільну сплату податків та розраховуємо  на подальшу співпрацю!

       

                                                                                                            

                     

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

 

 

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/335 | Переглядів: 29Дата публікації: 09:30 14.03.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих