До уваги платників податків!

До уваги платників податків!

Пільги зі сплати земельного податку для фізичних осіб змінено

Погоджено

В.о.  начальника

Добропільської ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області

_________________ І. В. Якунін

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Пільги зі сплати земельного податку для фізичних осіб змінено

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що з 01.01.2018 року порядок надання пільг щодо сплати земельного податку для фізичних осіб змінено.

Так  відповідно до ст. 281 Податкового кодексу  від сплати податку звільняються:

- інваліди першої і другої груп;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюються дія Закону № 3551;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи.

Пунктом 281.2 ст. 281 Податкового кодексу установлено, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

для ведення особистого селянського господарства — у розмірі не більш як 2 га;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка): у селах — не більш як 0,25 га, в селищах — не більш як 0,15 га, в містах — не більш як 0,10 га;

для індивідуального дачного будівництва - не більш як  0,10 га;

для будівництва індивідуальних гаражів — не більш як 0,01 га;

для ведення садівництва — не більш як 0,12 га.

Відповідно до оновленої редакції абзацу першого п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу звільнення від сплати податку за земельні ділянки для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на всі земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

Таким чином, з 01.01.2018 р. скасовано обмеження застосування пільги до однієї ділянки зі сплати земельного податку фізичним особам.

Добропільська  ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/338 | Переглядів: 13Дата публікації: 08:58 16.03.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!