Празднование масленицы

Народное гуляние в г.Белицкое

В Белицком городском парке 13 марта 2016г. состоялось народное гуляние «Масленница», организованное работниками Дворца культуры, Дворца спорта шахты «Белицкая», работниками КП «Белицкий городской парк».
На празднике принимали участие творческие вокальные коллективы Дворца культуры. На празднике также проводились спортивные соревнования и конкурсы для сильных и ловких жителей города. Каждый гость праздника мог отведать бесплатно блин и выпить горячего чая.
По окончанию гуляния состоялось сжигание чучела.

Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы Альбом: Празднование масленицы
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/34 | Переглядів: 37Дата публікації: 11:23 17.03.2016

26.07.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мельник С.В.-начальник відділу обліку та звітності
2. Про хід виконання в 1 півріччі 2017 року рішення міської ради “Про Програму економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік”.
3. Про врахування у складі міського бюджету між бюджетних
трансфертів.
Доповідає: Мельник С.В.-начальник відділу обліку та звітності
4. Про затвердження міського плану заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери м.Білицьке та смт.Водянське до опалювального періоду 2017-2018 років.
Доповідає: Романенко Г.М.-заступник міського голови, керівники підприємств.
5. Про затвердження складу комісії, Порядку присвоєння та
зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць, провулків, проїздів, скверів, парків
на території Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому
6. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Білицької міської ради за 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому
7. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Барковська О.О.- спеціаліст відділу обліку та звітності
8. Про відзначення в місті Білицьке Дня Незалежності України.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар ради
9. Про затвердження складу постійно діючої комісії по обстеженню зелених насаджень, які належать вирубці та обрізці на території міста Білицьке та сел.Водянське
Доповідає: Барковська О.О.- спеціаліст відділу обліку та звітності
10. Про затвердження схеми санітарного очищення міста Білицьке та смт.Водянське Донецької області.
Доповідає : Заварзін О.Т.- міський голова
Організатор:Не визначено! Час проведення:26.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!