До уваги платників податків!

До уваги платників податків!

Форма та термін подання декларації про майновий стан і доходи та коли треба сплатити податок?

Погоджено

В.о. начальника

Добропільської  ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області

_________________ І.В. Якунін

«____» ____________ 2018 року

Інформація для розміщення на сайтах та публікації в місцевих ЗМІ

Похожее изображение

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецуькій області нагадує, що  податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається до 1 травня 2018 року.

З 01 січня 2018 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859», яким внесені зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859.

Фізичні особи, які відповідно до норм Податкового Кодексу України (далі - ПКУ) зобов’язані та/або мають право подати декларацію про доходи, починаючи з 1 січня 2018 року повинні звітуватись за новою формою звітності.

Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та з військового збору, зазначені в поданій річній декларації, фізичні особи зобов’язані сплатити самостійно до 1 серпня 2018 року – це визначено п.179.7 ст.179 ПКУ.

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/345 | Переглядів: 24Дата публікації: 15:00 16.03.2018

Подій не заплановано