Cемінар вчителів музичного мистецтва

Cемінар вчителів музичного мистецтва

15 березня в Білицькій ЗОШ № 9 відбувся семінар вчителів музичного мистецтва з теми «Інтегрований урок музичного мистецтва як засіб формування особистості школяра». Вчителі міста Добропілля  прийняли активну участь у «Круглому столі», де  спілкувалися задля  осмислення  власної  позиції  щодо  вміння виражати  своє  бачення  інтегрованого  уроку музичного  мистецтва  як  засобу  формування  особистості  школяра (вчитель Іванова Т.М.,керівник ПНМК вчителів музичного мистецтва).

Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/35 | Переглядів: 55Дата публікації: 09:11 18.03.2016

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)