Cемінар вчителів музичного мистецтва

Cемінар вчителів музичного мистецтва

15 березня в Білицькій ЗОШ № 9 відбувся семінар вчителів музичного мистецтва з теми «Інтегрований урок музичного мистецтва як засіб формування особистості школяра». Вчителі міста Добропілля  прийняли активну участь у «Круглому столі», де  спілкувалися задля  осмислення  власної  позиції  щодо  вміння виражати  своє  бачення  інтегрованого  уроку музичного  мистецтва  як  засобу  формування  особистості  школяра (вчитель Іванова Т.М.,керівник ПНМК вчителів музичного мистецтва).

Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва Альбом: Cемінар вчителів музичного мистецтва
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/35 | Переглядів: 48Дата публікації: 09:11 18.03.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017