Теренова гра «Звитяга-2018»

Теренова гра «Звитяга-2018»

-8 травня на Волині на територіїКіверцівського національного природного парку «Цуманська пуща» за підтримкиМіністерства молоді та спорту України відбудеться Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2018»для молоді з різних куточків України.

5-8 травня на Волині на територіїКіверцівського національного природного парку «Цуманська пуща» за підтримкиМіністерства молоді та спорту України відбудеться Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2018»для молоді з різних куточків України.

Гра є однією з найочікуваніших у році та офіційно увійшла в топ 10 подій Волині! Учасники діляться на дві команди (сотні), кожна з сотень має свій прапор і нарукавні пов'язки відповідного кольору. В перший день гри сотні розходяться по терену – великій промаркованій території (10-15 кв.км), опівночі починається гра. Сотні три дні «воюють» за прапори, проводять розвідку, сходяться в «бою» (зірвав пов'язку – забрав «життя», яке відновлять згодом), проводять лісові ватри та відтворюють військовий устрій УПА. Це гарт тіла і духу.

З різних регіонів України до місця гри йтиме безкоштовний транспорт, тому слідкуйте за анонсами та бронюйте місця на сторінці www.facebook.com/zvytjaga/. Участь повністю безкоштовна. Ви берете з собою лише особистий виряд (список речей, які потрібні на грі).

На період гри необхідно відмовитись від тютюну і алкоголю та дотримуватись дисципліни на грі.

Захід організовує ГО «ВМР «Національний Альянс» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Додаткова інформація:

Сайт гри - zvytjaga.org.ua/

Сторінка у ФБ - www.facebook.com/zvytjaga/

Контакти оргкомітету – 097- 86-46-765; 093- 62-75-825.

або каб.508 на п`ятому поверсі Добропільськоі міської ради.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/352 | Переглядів: 23Дата публікації: 09:36 28.03.2018

Подій не заплановано