Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ПЕРЕМОГУ ПРИСВЯТИЛИ ПАМ’ЯТІ ГРИГОРІЯ ГУБИ
ПЕРЕМОГУ ПРИСВЯТИЛИ ПАМ’ЯТІ ГРИГОРІЯ ГУБИ

Поділитися новиною:

ПЕРЕМОГУ ПРИСВЯТИЛИ ПАМ’ЯТІ ГРИГОРІЯ ГУБИ

Хор «БЛАГОВІСТ» під керівництвом учениці Григорія Губи ...

Світ тримається на людях, які своє життя присвячують одній справі і не зраджують собі ніколи. Скільки таких людей ми знаємо і пам’ятаємо — не перелічити. Це — визначні письменники, художники, поети, музиканти, люди різних часів та епох, справи яких зберігаються в людській пам’яті.

В історії музичної школи №2 м. Білицького теж є така людина. Григорій Губа 40 років бездоганно виконував обов’язки заступника директора, 25 років був керівником хору духовної музики викладачів школи «БЛАГОВІСТ». Та життя коротке, а мистецтво вічне…

23-24 березня 2018 року в місті Дніпро відбувся Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс народної   творчості «Барвистий віночок». Його мета - відродження і популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, народного мистецтва, розвиток сучасної української музичної творчості.

Хор «БЛАГОВІСТ» під керівництвом учениці Григорія Губи – Тіщенко Ганни (викладача фортепіано та хору), у складних конкурсних випробуваннях, одностайним рішенням вельмишановного журі став переможцем – лауреатом 1 ступеню. Свою перемогу викладачі музичної школи присвятили пам’яті свого керівника, диригента та людини з великої літери – Григорія Губи!

Браво колективу «БЛАГОВІСТ» та нових перемог!

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/353 | Переглядів: 8Дата публікації: 09:40 28.03.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих