Шановні керівники підприємств, установ, організацій!

Шановні керівники підприємств, установ, організацій!

Головне управління статистики у Донецькій області запрошує Вас до співпраці і повідомляє, що в органах державної статистики України з січня 2010 року запроваджена система приймання електронної звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Основна мета запровадження електронної звітності – спрощення для респондентів процедури подання статистичної та фінансової звітності.

Переваги системи електронної звітності:

– значна економія часу у процесі подання статистичної звітності;

– звітність в електронному вигляді з електронним цифровим підписом не вимагає надання паперової копії;

– зменшення кількості помилок респондентів за рахунок первинного контролю при заповненні електронних звітів;

– оперативне та своєчасне оновлення форм статистичної звітності.

Більш детально з інформацією щодо подання електронної звітності та Переліком форм звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді, Ви можете ознайомитись у розділі «Електрона звітність» на веб-сайтах Головного управління статистики у Донецькій області: www.donetskstat.gov.ua та Держстату www.ukrstat.gov.ua.

Список форм електронної звітності

Принагідно повідомляємо, що підприємства Донецької області, які обслуговуються в ПАТ КБ "Приватбанк", мають можливість подавати статистичну та фінансову звітність в електронному вигляді безкоштовно через "Приват24 для бізнесу". Необхідна реєстрація.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/358 | Переглядів: 8Дата публікації: 13:31 29.03.2018

Подій не заплановано