Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Кабмін дозволив рятувальникам перевіряти об’єкти і підприємства з високим ступенем ризику
Кабмін дозволив рятувальникам перевіряти об’єкти і підприємства з високим ступенем ризику

Поділитися новиною:

Кабмін дозволив рятувальникам перевіряти об’єкти і підприємства з високим ступенем ризику

Відповідною постановою від 18 грудня 2017 року №1104 «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю)»...

Відповідною постановою від 18 грудня 2017 року №1104 «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю)», на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Державну службу з надзвичайних ситуацій частково виведено з-під дії мораторію. Про це інформує Урядовий портал.

 

Відтак, ДСНС та її територіальним органам Уряд дав зелене світло в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва).

Дія постанови поширюється і на такі об’єкти, як торговельно-розважальні центри, а також інші об’єкти із масовим перебуванням людей, які є суб’єктами господарювання з високим ступенем ризику і перевірятимуться відповідно до затвердженого графіку.

Так, Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2018 рік зі змінами, передбаченими постановою №1104, вже оприлюднено на офіційному веб-порталі ДСНС.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/359 | Переглядів: 8Дата публікації: 13:46 29.03.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих