Районные соревнования по баскетболу в Белицком

Районные соревнования по баскетболу в Белицком

19 марта 2016г. во Дворце спорта шахты "Белицкая" прошли соревнования по баскетболу на кубок г.Доброполье

19 марта во Дворце спорта шахты «Белицкая» состоялись районные соревнования по баскетболу на кубок г.Доброполья, в котором принимали участие юноши г.Белицкое, г.Доброполье, г.Белозерское, пос.Новодонецкое.  В начале праздника поприветствовал команды Белицкий городской голова Заварзин А.Т., поблагодарив за участие и пожелал всем успехов в соревновании.

После слов головы выступил танцевальный коллектив «Only girl» исполнив танец «Це моя земля». Подняла также настроение участникам Сорокина Ульяна исполнив песню «Я живу на рідній Україні».

На празднике присутствовали Добропольский городской голова Аксенов А.А., Новодонецкий поселковый голова Бражников Д.О.,  директор Добропольского центра  физического здоровья населения «Спорт для всех» Стащенко Т.Н., председатель спортивного комитета Добропольского исполкома Грибаускас Л.И.

Призовые места соревнования:

1е место – пос.Новодонецкое

2е место - г.Доброполье

3е место-  г.Белозерское

Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком Альбом: Районные соревнования по баскетболу в Белицком
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/36 | Переглядів: 52Дата публікації: 10:15 22.03.2016

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)