​«Безпечний дивосвіт малюків»

​«Безпечний дивосвіт малюків»

29.03.2018 року на базі ЗДО № 13 «Світлячок» (завідувач Копцева М.В.) відбулося засідання ПНМК вихователів груп раннього віку за темою: «Формування навичок безпечної поведінки у дітей раннього віку». Метою зустрічі було підвищення професійної компетентності педагогів дошкільних закладів міста Добропілля щодо розкриття значення безпечної поведінки у малюків.

Методист методичного кабінету Героєва В.І. та завідувач Копцева М.В. акцентували увагу присутніх на актуальності проблеми безпечної поведінки. На занятті разом з дітьми I  молодшої групи (вихователь ЗДО №13 Дугельна Л.А.) вихователі вирушили у цікаву подорож автобусом, під час якої малята познайомилися з правилами дорожнього руху. Особливо цікава була практична діяльність з викладання світлофору.
       Цікаву та корисну презентацію «Виховання безпечної поведінки дітей раннього віку» підготувала керівник ПНМК Желєзняк О.А.(ЗДО №24). З методами і прийомами формування основ безпечної поведінки у дітей раннього віку познайомила Чудінова О.О.(вихователь ЗДО №25), а Дугельна Л.А. розповіла про організацію роботи з безпеки життєдіяльності в групах дітей раннього віку.
         Учасники семінару не залишилися байдужими до підготовленої виставки  дидактичних ігор та демонстраційного матеріалу за темою «Безпечний дивосвіт дитини», запропонований для використання в подальшій роботі своїх дитячих садків.
        Підсумком зустрічі  стала інтелектуальна ділова гра з педагогами «Щоб людське життя оберігати – знання й вміння треба мати», проведена методистом – вихователем ЗДО № 24 Желєзняк О.А., яка спонукала присутніх до творчих пошуків та професійного зростання.
Альбом: ​«Безпечний дивосвіт малюків»

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/360 | Переглядів: 16Дата публікації: 16:17 29.03.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!