«Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»

«Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»

1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів

Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явився День сміху. Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів. Напередодні  цього свята  у ЗДО №15 «Малятко» пройшла розвага «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!». Щоб налаштувати дітей на веселий настрій  в кожну вікову  групу завітав веселий Карлсон і Іриска з розважальною програмою.  Всіх малят об’єднав чудовий настрій, бажання погратися, розважитися та пожартувати.

Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Альбом: «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/361 | Переглядів: 25Дата публікації: 15:55 30.03.2018

Подій не заплановано