Відбувся футбольний турнір «Давай, грай!»

Відбувся футбольний турнір «Давай, грай!»

31 березня 2018 року у Палаці спорту міста Добропілля відбувся черговий турнір в рамках проекту ФК «Шахтар» «Давай, грай!».

31 березня 2018 року в Палаці спорту міста Добропілля відбувся черговий турнір в рамках проекту ФК «Шахтар» «Давай, грай!».

Проект реалізується в Добропіллі ще з березня 2017 року, тож наші юні футболісти вже досягли певних результатів. В нинішніх змаганнях взяли участь вісім команд, спортсмени в яких представляли дві вікові категорії – до 10 та 12 років.Серед команд учасників були і команди з міста Білицьке ("Шнурки" та "Донбас" тренер Аліна Сологуб)

Гра вийшла цікавою та насиченою.

За підсумками турніру отримали такі результати.

Перші місця у вікових категоріях 10 та 12 років отримали команди «Кроти» (тренер Олександр Телендій) та «Шахтар» (тренер Олександр Телендій) відповідно.

Друге місце в категорії 10 років посіли гравці команди «Шнурки» (тренер Аліна Сологуб), 12 років – «Донбас» (тренер Аліна Сологуб).

Нагороди за третє місце дістались командам «Олімпік» (тренер Сергій Погорєлов) та «Терикон» (тренер Сергій Погорєлов).

Учасників турніру на урочистому закритті привітала керівник Департаменту з соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб та начальник відділу по роботі з вболівальниками ФК «Шахтар» Андрій Гладченко.

Організатори не залишили без уваги і найвідданіших вболівальників — батьків юних спортсменів, підготувавши для них футбольний конкурс з приємними призами.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/362 | Переглядів: 15Дата публікації: 10:22 02.04.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!