Максим Пилипець – бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років

З 26 березня по 1 квітня в румунському місті Тиргу-Жиу проходив чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років.

У складі збірної команди України Донецьку область представляли два спортсмени школи вищої спортивної майстерності: Ростислав Білостоцький з Маріуполя, вихованець тренера Ярослава Підмастерчика, та Максим Пилипець (Бахмут-Білицьке), вихованець тренерів Анатолія Переяслова та Павла Івахненка.

Максим виступав у ваговій категорії до 69 кг, де провів чотири поєдинки. У першому колі він впевнено пройшов молдованина Владислава Гаврилюка, далі був сильнішим за румуна Думітру Вікола, а в чвертьфіналі переміг представника Туреччини Серхата Гулера. У півфіналі 31 березня Пилипцю протистояв росіянин Владислав Савостьянов, і, на жаль, наш боксер поступився опоненту. Таким чином, Максим отримав бронзову медаль чемпіонату Європи.

Максим--- майбутня зірка світового боксу та справжня гордість нашого міста!!!  Браво, Максим!!!

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/372 | Переглядів: 5Дата публікації: 10:19 06.04.2018

Подій не заплановано