Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
В Україні скасували щорічні переогляди при необоротних каліцтвах
В Україні скасували щорічні переогляди при необоротних каліцтвах

Поділитися новиною:

В Україні скасували щорічні переогляди при необоротних каліцтвах

Набув чинності закон №2318-VIII про зміну правил призначення інвалідності. В Україні скасували щорічні переогляди при необоротних каліцтвах.

Якщо йдеться про інвалідність, встановлену в результаті необоротних порушень (зокрема ампутації кінцівок чи їх частин), група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду. Людина з інвалідністю після виходу на пенсію так само не повинна буде приходити на переогляд.

Група інвалідності на ступінь вище або І групи встановлюється учасникам АТО чи людям, які забезпечували проведення Антитерористичної операції, унаслідок чого дістали поранення, контузію, каліцтво чи захворювання, внаслідок чого отримали інвалідність. В такому разі переогляд таких осіб проводять за особистою заявою або заявою законного представника особи з інвалідністю.

 

В Україні набув чинності закон № 2318-VIII про зміну правил призначення інвалідності. Вчора документ опублікували в офіційному виданні "Голос України".

Відповідно до закону, якщо особа звертається для встановлення інвалідності, проте не може прибути на огляд чи переогляд за станом здоров'я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії, огляд чи переогляд проводиться у неї вдома.

 

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/373 | Переглядів: 8Дата публікації: 11:41 06.04.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих