Безкоштовні послуги управління соціального захисту населення

Безкоштовні послуги управління соціального захисту населення

В управлінні соціального захисту населення Добропільської міської ради всі види послуг, що передбачені законодавством, надаються безкоштовно!

В тому числі:

- видача довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та інших довідок;

- здійснення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб;

- складання відповідних актів;

- надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;

- консультації, видача посвідчень;

- призначення та виплата усіх видів соціальних допомог.

У разі виявлення фактів порушення спеціалістами управління діючого законодавства просимо терміново повідомляти за телефонами гарячої лінії управління: (06277) 2-80-59, 2-78-75 та безпосередньо начальника управління.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/375 | Переглядів: 8Дата публікації: 09:32 10.04.2018

Подій не заплановано