Субсидія онлайн

Субсидія онлайн

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради нагадує

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради нагадує, що існує можливість подачі заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії через електронний веб-сервіс subsidii.mlsp.gov.ua.

У заяві та декларації мають бути заповнені усі розділи. У разі отримання таким чином заяви та декларації, в яких відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після підпису зазначених документів у місячний строк. У разі не підписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація.

Управління обслуговує міста Добропілля, Білозерське, Білицьке та селища Новодонецьке, Водянське.

Попередній запис на прийом громадян та консультації за телефоном: 2 80 59.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/376 | Переглядів: 11Дата публікації: 10:33 10.04.2018

Подій не заплановано