Перерахунок пенсій пенсіонерам силових структур

Перерахунок пенсій пенсіонерам силових структур

21 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №103, яка слугувала підставою для проведення перерахунків пенсій військовослужбовцям.

Такий перерахунок пенсій проводиться сьогодні для військовослужбовців Збройних Сил України та інших з 1 січня поточного року. Якщо говорити про колишніх працівників міліції, то з 1 січня 2016 року. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №103, уповноважені органи силових міністерств та відомств надають до органів Пенсійного фонду України довідки про розмір грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсій.

Перерахунок індивідуальний і залежить від того, яку посаду займала особа та який розмір окладу був на момент звільнення, яке військове звання та яка вислуга років. Сума підвищення визначається кожній людині окремо за довідкою, яку надав уповноважений орган. Виплата буде здійснюватися для військовослужбовців Збройних Сил України та інших в розмірі 50% від підвищеного розміру пенсій. Розрахунок проводиться таким чином: визначається розмір пенсії на 1 січня, яку людина отримувала. Далі визначається розмір пенсії за новою довідкою, що надали уповноважені органи, різниця і від цієї різниці – 50% буде виплачуватись понад ту пенсію, яку людина отримувала на 1 січня 2018 року.

Перерахунок співробітникам міліції проводиться з 1 січня 2016 року. Виплата перерахованого розміру пенсії здійснюється з 1 січня поточного року в розмірі 100% від розрахованої суми. А підвищення за період 2016-2017 років буде виплачуватись поступово, починаючи з 2019 року по 2021 рік.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/378 | Переглядів: 26Дата публікації: 13:02 10.04.2018

22.06.2018
14:00 - Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року
Засідання позачергової 42 сесії Білицької міської ради
22 червня 2018 року

1. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Євстюніч Наталі Василівни
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії
3. Про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки та охорони громадського порядку на території Білицької міської ради .
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
4. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми економічного і
соціального розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік
5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах
7. Про план роботи міської ради на II півріччя 2017 року Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради
8. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Воротиленко Н.Т.
9. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Тахтарова І.В.
10. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
11. Про підтвердження у 2019 році дії рішень міської ради про затвердження Положень по місцевих податках та зборах зі змінами та доповненнями на території міста Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
12. Про затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
13. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
14. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М. Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
15. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
16. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-4 від 22.12.2017 “Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому
17. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-5 від 22.12.2017 року “Про умови оплати праці секретаря міської ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:Не визначено! Час проведення:22.06.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!