Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ВІРТУОЗНИЙ ВИСТУП БІЛИЦЬКОГО МАЕСТРО В АВДІЇВЦІ
ВІРТУОЗНИЙ ВИСТУП БІЛИЦЬКОГО МАЕСТРО В АВДІЇВЦІ

Поділитися новиною:

ВІРТУОЗНИЙ ВИСТУП БІЛИЦЬКОГО МАЕСТРО В АВДІЇВЦІ

9 квітня у м. Авдіївка з нагоди Великодніх свят відбувся фестиваль мистецтв «Авдіївка ФМ»

 

 

 

 

9 квітня у м. Авдіївка з нагоди Великодніх свят відбувся фестиваль мистецтв «Авдіївка ФМ». Організатором заходу виступило управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації спільно з учбово-методичним центром культури, під свою егіду фестиваль взяло Міністерство культури України.

Авдіївка ФМ – це простір творчого натхнення, де кожний учасник і гість поринав в атмосферу сучасної музики, театрального й візуального мистецтва, яскравих подій та родинного свята.

Організатори ставлять за мету створити в Авдіївці умови для реалізації молодіжних креативних ініціатив та розвивати фестиваль «Авдіївка ФМ» в контексті сучасного загальноукраїнського фестивального руху.

Керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський був вражений рівнем підготовки, зазначивши, що щорічний великодній обласний фестиваль тепер буде проходити саме в Авдіївці.

Авдіївку накрила хвиля позитиву. Хвиля під назвою «Авдіївка ФМ».

Свято - фестиваль мистецтв - зібрало не тільки авдіївців, а й гостей з багатьох міст України. Дуже яскравим був виступ викладача Білицької музичної школи №2, маестро-акордеоніста, лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів – Максима ФЕДОРЧУКА. Побажаємо миру та добра стійким мешканцям Авдіївки та артистам, які не злякались та дарують естетичну насолоду в різних куточках нашої неньки України!

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/379 | Переглядів: 9Дата публікації: 11:31 11.04.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих