Дзержинськ 2016

Дзержинськ 2016

Огляд-конкурс серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів відбувся 23 березня 2016 року на базі Дзержинського музичного училища. Від Білицької музичної школи у творчому заході приймали участь дві учениці фортепіанного відділу школи: Вязовська Аліна – 8 клас, викладач Нестеренко А.М., та Хабенко Вікторія - 3 клас, викладач Безсмертна В.С. В змаганні приймали участь учні музичних шкіл міст Дзержинськ, Костянтинівка, Слав’янськ, Краматорськ, Бахмут, Селідове, Новогродівка, Білицьке та інші. Журі поставило досить високі оцінки нашім вихованцям. Вони одержали Дипломи – Вязовська Аліна – ІІІ місце, Хабенко Вікторія – за участь. Викладачам висловлені подяки за якісну підготовку учнів.

Альбом: Дзержинськ 2016 Альбом: Дзержинськ 2016 Альбом: Дзержинськ 2016
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/38 | Переглядів: 51Дата публікації: 10:13 28.03.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)