Презентація конкурсу "Громада своїми руками"
Презентація конкурсу \"Громада своїми руками\"

Презентація конкурсу "Громада своїми руками"

11 квітня відбулася презентація конкурсу "Громада своїми руками"

11 квітня в актовому залі Білицької міської ради пройшла презентація Конкурсу «Громада своїми руками», який проходить за фінансової підтримки компанії ДТЕК.

В  Добропільському районі адмініструє конкурс громадська організація «Центр муніципального розвитку м. Добропілля».

На презентації  були присутні представники ініціативних груп шкіл та дитячих садочків,ОСББ,асоціація ОСББ,робітники КП, а також представники місцевих органів влади. Керівник «Центру муніципального розвитку м. Добропілля» Володимир Омельченко та проектні менеджери Андрій Гончаров і Олена Зеленська розповіли присутнім про зміни та доповнення в конкурсі, а також провели презентацію про умови конкурсу в 2018 році: форма заявки з умовами і процедурою її подачі, оформлення описової частини і бюджету проекту.

У 2018 році сума фінансування проектів зросла до 55 000 тисяч гривень. Брати участь в конкурсі можуть громадські організації (мають код неприбутковості 0032), органи самоорганізації населення, ОСББ, а також ініціативні групи громадян.

Заявки на участь в конкурсі міні-грантів приймаються до 00:00 30 квітня 2018 року через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua. При подачі заявок в паперовому вигляді - до 17:00 30 квітня 2018 року. Реалізація проектів почнеться не раніше 06 липня 2018 року. Діяльність за проектами повинна завершиться не пізніше 30 листопада 2018 року.

Заявки на міні-гранти оцінюватиме Конкурсна комісія. Далі переможці займаються реалізацією проекту.

За додатковою інформацією про конкурс та учасників звертайтеся за адресою:

м Добропілля, вул. Першотравнева, 83, кабінет 105, з 9:00 до 16:00,

моб. тел .: Андрій Гончаров - 066 243 8390,

Олена Зеленська - 050 173 6902,

е-mail: cmr.dobr@gmail.com

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/381 | Переглядів: 24Дата публікації: 14:56 11.04.2018

22.06.2018
14:00 - Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року
Засідання позачергової 42 сесії Білицької міської ради
22 червня 2018 року

1. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Євстюніч Наталі Василівни
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії
3. Про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки та охорони громадського порядку на території Білицької міської ради .
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
4. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми економічного і
соціального розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік
5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах
7. Про план роботи міської ради на II півріччя 2017 року Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради
8. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Воротиленко Н.Т.
9. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Тахтарова І.В.
10. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
11. Про підтвердження у 2019 році дії рішень міської ради про затвердження Положень по місцевих податках та зборах зі змінами та доповненнями на території міста Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
12. Про затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
13. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
14. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М. Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
15. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
16. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-4 від 22.12.2017 “Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому
17. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-5 від 22.12.2017 року “Про умови оплати праці секретаря міської ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:Не визначено! Час проведення:22.06.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!