Презентація конкурсу "Громада своїми руками"
Презентація конкурсу \"Громада своїми руками\"

Презентація конкурсу "Громада своїми руками"

11 квітня відбулася презентація конкурсу "Громада своїми руками"

11 квітня в актовому залі Білицької міської ради пройшла презентація Конкурсу «Громада своїми руками», який проходить за фінансової підтримки компанії ДТЕК.

В  Добропільському районі адмініструє конкурс громадська організація «Центр муніципального розвитку м. Добропілля».

На презентації  були присутні представники ініціативних груп шкіл та дитячих садочків,ОСББ,асоціація ОСББ,робітники КП, а також представники місцевих органів влади. Керівник «Центру муніципального розвитку м. Добропілля» Володимир Омельченко та проектні менеджери Андрій Гончаров і Олена Зеленська розповіли присутнім про зміни та доповнення в конкурсі, а також провели презентацію про умови конкурсу в 2018 році: форма заявки з умовами і процедурою її подачі, оформлення описової частини і бюджету проекту.

У 2018 році сума фінансування проектів зросла до 55 000 тисяч гривень. Брати участь в конкурсі можуть громадські організації (мають код неприбутковості 0032), органи самоорганізації населення, ОСББ, а також ініціативні групи громадян.

Заявки на участь в конкурсі міні-грантів приймаються до 00:00 30 квітня 2018 року через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua. При подачі заявок в паперовому вигляді - до 17:00 30 квітня 2018 року. Реалізація проектів почнеться не раніше 06 липня 2018 року. Діяльність за проектами повинна завершиться не пізніше 30 листопада 2018 року.

Заявки на міні-гранти оцінюватиме Конкурсна комісія. Далі переможці займаються реалізацією проекту.

За додатковою інформацією про конкурс та учасників звертайтеся за адресою:

м Добропілля, вул. Першотравнева, 83, кабінет 105, з 9:00 до 16:00,

моб. тел .: Андрій Гончаров - 066 243 8390,

Олена Зеленська - 050 173 6902,

е-mail: cmr.dobr@gmail.com

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/381 | Переглядів: 10Дата публікації: 14:56 11.04.2018

Подій не заплановано