АНОНС! ЮСТИЦІЯ ПРОВОДИТЬ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

АНОНС! ЮСТИЦІЯ ПРОВОДИТЬ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Мешканці міста Білицьке та смт.Водянське можуть отримати безоплатну консультацію з усіх юридичних питань.

19 квітня 2018 року з 12:00 до 13:00 в приміщенні виконавчого комітету Білицької міської ради м.Добропілля (за адресою:  м.Білицьке, вул.Миру, 20) можна отримати безоплатну консультацію з усіх юридичних питань.

Прийом громадян проведуть працівники відділу "Добропільське бюро правової допомоги" Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Донецькій області та спеціалісти обласного управління юстиції, за участю представників з питань державної реєстрації актів цивільного стану, виконання судових рішень та нотаріату.

Головне територіальне управління

юстиції у Донецькій області

Телефон для довідок: (06277) 2-54-56 ; 050-109-12-57

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/384 | Переглядів: 23Дата публікації: 09:20 12.04.2018