Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок»
Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок»

Поділитися новиною:

Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок»

Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини.

 

Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати непізнане, зрозуміти оточуючий світ - це здавна було мрією людства.  12 квітня у ЗДО № 13 «Світлячок» відбулися заходи приурочені Всесвітньому Дню Авіації та Космонавтики «Космічні мандрівки»

Упродовж  всього дня дошкільники були залучені до активної пізнавальної, пошуково-дослідницької, творчої діяльності з метою формування у дітей знань про Всесвіт. Усі форми роботи з дошкільниками були насичені, цікаві та змістовні, вихованці отримали багато позитивних емоцій та сформували початкові уявлення про Космос, об’єкти  та явища природи планети Земля. Малюки дізналися багато цікавого.

Альбом: Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок» Альбом: Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок» Альбом: Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок» Альбом: Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок» Альбом: Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок» Альбом: Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок» Альбом: Всесвітній День авіації і космонавтики в ЗДО №13 «Світлячок»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/391 | Переглядів: 7Дата публікації: 09:53 16.04.2018
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих