Надійшла весна прекрасна у ДНЗ "Світлячок"
Надійшла весна прекрасна у ДНЗ \"Світлячок\"

Надійшла весна прекрасна у ДНЗ "Світлячок"

Надійшла весна прекрасна, многоцвітна, тепла, ясна, наче дівчина в вінку.

Надійшла весна прекрасна,

многоцвітна, тепла, ясна,

наче дівчина в вінку.

Зацвіли луги, діброви,

повно гомону, розмови

і пісень в чагарнику.

Завітала весна і до нашого дитячого садочку  № 13 «Світлячок». Наші дошкільнята радіють та зустрічають весну-красну Після холодної зими, нарешті, настає довгоочікуване потепління.

Набряклі бруньки на деревах і кущах готові перетворитися на молоде листя. Важко вірити. Що ще зовсім недавно земля спала під товстою ковдрою зі снігу...

Альбом: Надійшла весна прекрасна у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Надійшла весна прекрасна у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Надійшла весна прекрасна у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Надійшла весна прекрасна у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Надійшла весна прекрасна у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/392 | Переглядів: 7Дата публікації: 10:01 16.04.2018

Подій не заплановано