Вдалий виступ на чемпіонаті України по черлідингу наших дівчаток

Вдалий виступ на чемпіонаті України по черлідингу наших дівчаток

До столиці Галичини, Львова, їздили приймати участь в чемпіонаті України черлідери з Білицького, яких тренує Яна Шаталова. Чемпіонат проводився серед школярів та студентів, тож зібрав багато учасників з різних куточків держави. Вдало виступили на галицькій землі білицькі дівчата. Дует Дар’ї Резник та Владислави Яричевської здобув одне перше та одне друге місце, Дар’я, окрім того, виборола ще й третю позицію у сольному виступу. В сольній програмі домінувала Злата Іванова – на її рахунку одне «золото» та два «срібла». Ці дівчата разом з іншими семи зайняли також третє місце у командному виступі. Додому наші черлідерки повернулися сповнені вражень не тільки від успішних виступів, а й від краєвидів Львову.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/399 | Переглядів: 13Дата публікації: 10:09 19.04.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!