Перейменування вулиць в м.Білицьке та смт.Водянське

Перейменування вулиць в м.Білицьке та смт.Водянське

Відповідно до розпорядження Білицького міського голови від 19 лютого 2016 року №20р затверджено перелік назв вулиць, які підлягають перейменуванню та пропозиції щодо перейменування

БІЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 19 лютого  2016 року № ___20р_

м.Білицьке

Про перейменування вулиць

в м.Білицьке та смт.Водянське

З метою упорядкування назв вулиць, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989   «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», керуючись статтею42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити перелік назв вулиць, які підлягають перейменуванню та пропозиції щодо перейменування (додається).

2. Виконавчому комітету Білицької міської ради (Мостицькій) протягом п'яти робочих днів інформувати реєстраційну службу Добропільського міськрайонного управління юстиції Донецької області , ТОВ Добропільске БТІ, Добропільський МСГДМС України в Донецькій області, про перейменування вулиць м. Білицьке та смт. Водянське

3. Керуючому справами виконкому (Мостицькій) вжити заходи щодо розміщення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Білицької міської ради, Добропільської міської ради в мережі Інтернет протягом п'яти робочих днів з дня його прийняття , а також на інформаційному стенді в адміністративному будинку на 2 поверсі.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова О.Т.Заварзін

вик. Мостицька К.О.

до розпорядження

міського голови

20р від 19.02.2016 року

№з/п

Назва об’єктів топоніміки, що підлягає перейменуванню

Нова назва

пров.40 років Жовтня

Ювілейний

Керуючий справами виконкому К.О.Мостицька

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/4 | Переглядів: 585Дата публікації: 19:47 19.02.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017