Перейменування вулиць в м.Білицьке та смт.Водянське

Перейменування вулиць в м.Білицьке та смт.Водянське

Відповідно до розпорядження Білицького міського голови від 19 лютого 2016 року №20р затверджено перелік назв вулиць, які підлягають перейменуванню та пропозиції щодо перейменування

БІЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 19 лютого  2016 року № ___20р_

м.Білицьке

Про перейменування вулиць

в м.Білицьке та смт.Водянське

З метою упорядкування назв вулиць, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989   «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», керуючись статтею42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити перелік назв вулиць, які підлягають перейменуванню та пропозиції щодо перейменування (додається).

2. Виконавчому комітету Білицької міської ради (Мостицькій) протягом п'яти робочих днів інформувати реєстраційну службу Добропільського міськрайонного управління юстиції Донецької області , ТОВ Добропільске БТІ, Добропільський МСГДМС України в Донецькій області, про перейменування вулиць м. Білицьке та смт. Водянське

3. Керуючому справами виконкому (Мостицькій) вжити заходи щодо розміщення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Білицької міської ради, Добропільської міської ради в мережі Інтернет протягом п'яти робочих днів з дня його прийняття , а також на інформаційному стенді в адміністративному будинку на 2 поверсі.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова О.Т.Заварзін

вик. Мостицька К.О.

до розпорядження

міського голови

20р від 19.02.2016 року

№з/п

Назва об’єктів топоніміки, що підлягає перейменуванню

Нова назва

пров.40 років Жовтня

Ювілейний

Керуючий справами виконкому К.О.Мостицька

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/4 | Переглядів: 832Дата публікації: 19:47 19.02.2016

23.05.2018
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Дня останнього шкільного дзвоника, шкільного випускного балу у 2018 році
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справам, Дворецька С.М. -директор КП”БМПКтаВ”
2. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Міжнародного Дня захисту дитини у 2018 році
Доповідає : Дворецька С М.-директор КП “БМПКтаВ”
3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року
Доповідає : Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому.
4. Про роботу комунального підприємства “Добро”, котельні якого забезпечують постачання тепла житловому фонду та окремим об'єктам соціальної сфери в м.Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Капінос Ю.В. - начальник дільниці
5. Про результати господарської діяльності ПП «БРЕС Надія»
Доповідає : Симоненко Л.В. - директор ПП “БРЕС “Надія”
5. Про створення складу та Положення Координаційної ради з питань діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в місті Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
6. Про затвердження видів робіт та переліку об’єктів на яких будуть працювати порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт
Доповопідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
7. Житлові питання
Доповідає : Євстюніч Н.В. - спеціаліст виконкому
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:23.05.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!