Зробимо рідне місто чистішим!

Зробимо рідне місто чистішим!

Виконком Білицької міської ради закликає громадян та керівників міста о 9.00 21 квітня 2018 року взяти активну участь у загальнообласній весняній толоці.

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо вас взяти участь у прибиранні прибудинкових територій ваших садиб та територій загального користування. Будемо раді бачити вас на на вулицях міста ,21 квітня о 09:00 і з інвентарем (мітлами та граблями), а також гарним настроєм та величезним бажанням зробити рідне місто чистим та привабливим.

Сподіваємося на розуміння і участь кожного колективу, кожного мешканця міста в наведенні чистоти і порядку на території міського парку, власних, прилеглих і закріплених територіях.

Тільки спільними зусиллями ми зробимо проживання на території нашого міста комфортним.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/403 | Переглядів: 19Дата публікації: 16:35 19.04.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!