Зробимо рідне місто чистішим!

Зробимо рідне місто чистішим!

Виконком Білицької міської ради закликає громадян та керівників міста о 9.00 21 квітня 2018 року взяти активну участь у загальнообласній весняній толоці.

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо вас взяти участь у прибиранні прибудинкових територій ваших садиб та територій загального користування. Будемо раді бачити вас на на вулицях міста ,21 квітня о 09:00 і з інвентарем (мітлами та граблями), а також гарним настроєм та величезним бажанням зробити рідне місто чистим та привабливим.

Сподіваємося на розуміння і участь кожного колективу, кожного мешканця міста в наведенні чистоти і порядку на території міського парку, власних, прилеглих і закріплених територіях.

Тільки спільними зусиллями ми зробимо проживання на території нашого міста комфортним.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/403 | Переглядів: 28Дата публікації: 16:35 19.04.2018

25.07.2018
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
засідання виконавчого комітету
Білицької міської ради

25.07.2018 Початок: 14.00
Закінчення: 15.00

1. Про хід виконання в 1 півріччі 2018 року рішення міської ради “Про Програму економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік”
Доповідає: Мельник С.В.-начальник відділу обліку та звітності
2. Про хід виконання бюджету за 1 півріччя 2018 року
Доповідає: Мельник С.В.-начальник відділу обліку та звітності
3. Про погодження зняття з реєстрації місця проживання малолітнього Овчарука Дениса Дмитровича.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому.
4. Про затвердження результатів вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.
Доповідає: Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому
5. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Білицької міської ради за 1 півріччя 2018 року
6. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2018 року
Доповідає: Єщенко С.М.- спеціаліст виконкому
7. Про стан роботи зі зверненями громадян в організаціях і установах міста
Доповідає: Єщенко С.М.- спеціаліст виконкому
8. Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів
Доповідає: Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому
9. Про погодження проекту рішення виконавчого комітету "Про зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів по м.Білицьке та смт.Водянське"
Доповідає: Арутюнян С.Л. - директор КП "Білицькеспецтехсервіс"
Ж И Т Л О В І П И Т А Н Н Я
Доповідає: Євстюніч Н.В. - спеціаліст І категорії виконкому
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.07.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.07.2018
14:00 - Засідання чергової 43 сесії Білицької міської ради 27 липня 2018 року Засідання чергової 43 сесії Білицької міської ради 27 липня 2018 року
1. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Прокопова Петра Петровича

2. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Ямборко Анжеліки Михайлівни

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

4 Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми економічного і
соціального розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад

8. Про затвердження рішень виконкому та розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсеійний період.
Доповідає: Мостицька К.О.– керуючий справами виконкому

9. Про передачу у власність земельної ділянки Вількович І.В. Доповідає:. Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності

10. Про передачу у власність земельної ділянки Головко Д.Ю. Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за адресою: м.Білицьке, вул.Донецька,30
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності

12. Про надання в оренду земельної ділянки Безух О.В. Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліствідділу обліку і звітності

13. Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля» Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліствідділу обліку і звітності

14.Про продовження оренди нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліствідділу обліку і звітності

15. Про продовження оренди нежитлового приміщення виробничої бази, основних
засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліствідділу обліку і звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:27.07.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!