Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»
VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»

Поділитися новиною:

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» відбувся у концертному залі музичної школи імені М.Леонтовича міста Красноармійськ, 30 березня 2016 року.

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» відбувся у концертному залі музичної школи імені М.Леонтовича міста Красноармійськ, 30 березня 2016 року. На конкурс прибули виконавці з музичних шкіл міст Красноармійськ, Димитров, Білицьке, Родинське, Межева, Горняк, Селідове та інші. Всього було більше тридцяти учасників.

Музичну школу міста Білицьке представляли вже досить знані конкурсанти акордеоністи Микита Соломка та Алешков Олег, клас викладача Федорчука М.І. Діти впевнено виконали конкурсні програми, отримали високу оцінку журі та нагороджені Дипломом та Грамотою. Диплом Лауреата ІІІ ступеню отримав Соломка Микита, Грамоту за І місце одержав Алешков Олег у номінації «ДЕБЮТ» . Викладач Федорчук М.І. отримав Грамоту за високий професіоналізм у підготовці лауреата VIIIРегіонального конкурсу баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ». Це ще один вагомий внесок у скарбничку творчих досягнень Білицької музичної школи, та нашого невеличкого міста Білицьке.

Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/41 | Переглядів: 93Дата публікації: 08:30 31.03.2016
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих