VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» відбувся у концертному залі музичної школи імені М.Леонтовича міста Красноармійськ, 30 березня 2016 року.

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» відбувся у концертному залі музичної школи імені М.Леонтовича міста Красноармійськ, 30 березня 2016 року. На конкурс прибули виконавці з музичних шкіл міст Красноармійськ, Димитров, Білицьке, Родинське, Межева, Горняк, Селідове та інші. Всього було більше тридцяти учасників.

Музичну школу міста Білицьке представляли вже досить знані конкурсанти акордеоністи Микита Соломка та Алешков Олег, клас викладача Федорчука М.І. Діти впевнено виконали конкурсні програми, отримали високу оцінку журі та нагороджені Дипломом та Грамотою. Диплом Лауреата ІІІ ступеню отримав Соломка Микита, Грамоту за І місце одержав Алешков Олег у номінації «ДЕБЮТ» . Викладач Федорчук М.І. отримав Грамоту за високий професіоналізм у підготовці лауреата VIIIРегіонального конкурсу баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ». Це ще один вагомий внесок у скарбничку творчих досягнень Білицької музичної школи, та нашого невеличкого міста Білицьке.

Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/41 | Переглядів: 108Дата публікації: 08:30 31.03.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!