VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» відбувся у концертному залі музичної школи імені М.Леонтовича міста Красноармійськ, 30 березня 2016 року.

VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» відбувся у концертному залі музичної школи імені М.Леонтовича міста Красноармійськ, 30 березня 2016 року. На конкурс прибули виконавці з музичних шкіл міст Красноармійськ, Димитров, Білицьке, Родинське, Межева, Горняк, Селідове та інші. Всього було більше тридцяти учасників.

Музичну школу міста Білицьке представляли вже досить знані конкурсанти акордеоністи Микита Соломка та Алешков Олег, клас викладача Федорчука М.І. Діти впевнено виконали конкурсні програми, отримали високу оцінку журі та нагороджені Дипломом та Грамотою. Диплом Лауреата ІІІ ступеню отримав Соломка Микита, Грамоту за І місце одержав Алешков Олег у номінації «ДЕБЮТ» . Викладач Федорчук М.І. отримав Грамоту за високий професіоналізм у підготовці лауреата VIIIРегіонального конкурсу баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ». Це ще один вагомий внесок у скарбничку творчих досягнень Білицької музичної школи, та нашого невеличкого міста Білицьке.

Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ» Альбом: VIII Регіональний конкурс баяністів та акордеоністів «МУЗИЧНІ ПРОЛІСКИ»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/41 | Переглядів: 80Дата публікації: 08:30 31.03.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)