Зміни у періодах для визначення права на призначення пенсій

Зміни у періодах для визначення права на призначення пенсій

Для визначення права на призначення пенсій з 1 січня 2018 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» до страхового стажу будуть включатися наступні періоди:
 - ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також із застосуванням фіксованого податку:
* з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно – на підставі  довідки про реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності;
* з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року - за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати єдиного внеску);
- проходження військової служби по 31 грудня 2017 року – на підставі військового квитка, довідок, тощо;
- перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року  - на підставі довідки підприємства (установи, організації);
- перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року до часу запровадження сплати страхових внесків (єдиного внеску) за жінок, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - на підставі свідоцтва про народження дитини, трудової книжки та довідки підприємства (установи, організації).
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/410 | Переглядів: 15Дата публікації: 09:28 24.04.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!